Ostatní činnosti

Výpis z Obchodního rejstříku


Výpis z Živnostenského rejstříku

Pořádání seminářů a školení

Poradenské činnosti

Personální a managerské audity

Evaluace

Odborné posudky a analýzy

Recruitment

GDPR

Projekty EU

EDUCTUS CZ, spol. s r.o. je privátní instituce sdružující odborníky z řad HR specialistů, IT profesionálů, ekonomů, sociologů, právníků i demografů a poskytuje poradenství a řešení v oblasti personalistiky, odborného vzdělávání, mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení vč. lektorské činnosti, informačních a komunikačních technologií, GDPR, projektového řízení, celoživotního učení, speciálních analýz; to vše vč. případných kvalitních právních služeb jako součásti dodávky. V těchto oblastech jsme uskutečnili celou řadu zakázek pro významnou klientelu a úspěšně realizovali mimo jiné i velký mezinárodní projekt v s odborníky z Portugalska, Slovenska a ČR. Spolupracujeme s renomovanými domácími i zahraničními partnery.

Můžeme nabídnout rozsáhlé odborné zkušenosti, potvrzené praxí a zastávanými vysokými managerskými pozicemi vč. státní správy, výborné kontakty, hlubokou znalost procesů a schopnost srovnání metod, trendů a postupů v minimálně středoevropském kontextu. Navíc nabízíme nezávislý expertní pohled, vylučující provozní slepotu. Máme vytvořenu síť spolupracujících expertů a špičkových odborníků.

Ke každému klientovi volíme individuální přístup, šitý na míru jeho potřebám. Tomu odpovídají i zvolené metody a postupy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, dohodneme si individuální konzultaci.


 .